Misja i działalność


Święty Wojciech Dom Medialny jest jednym z najstarszych działających polskich wydawców. Spółka powstała w 1897 roku w Poznaniu, dzięki staraniom abpa Floriana Stablewskiego.

Misja

Towarzyszymy w szukaniu odpowiedzi na ważne pytania, w poszukiwaniu oraz pogłębianiu wiary.
Źródłem naszej misji jest wiara i 120-letnie doświadczenie w budzeniu i umacnianiu wiary w Boga we współpracy z naszymi klientami, współpracownikami i partnerami. Działamy, aby budować relacje miedzy Jezusem i człowiekiem. Cały czas budujemy nowoczesną katolicką  firmę, która chce być jednym z liderów w zakresie komunikacji wspierającej ewangelizację. W naszym codziennym działaniu i budowaniu relacji ważne są: zaufanie, kompetencja i jakość, otwartość, współpraca, odwaga i pasja. Zawsze staramy się towarzyszyć, być blisko, a w razie potrzeby pomagać.

Działalność

Jeden z najstarszych wydawców katolickich w Polsce, działający od 1897 roku. Spółka wydaje książki religijne oraz 4 czasopisma (Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki, KnC - Króluj nam Chryste, Biblioteka Kaznodziejska). Zajmuje się działalnością wspomagającą nauczycieli religii w ramach "Strefy Katechety". Prowadzi także w Poznaniu jedną z największych katolickich księgarń w Polsce oraz sklep internetowy www.swietywojciech.pl